so I wouldn't lose my mind. And yes I know that you can tell stayed awake and stared at you and we if we only die once (hey! You got something I need ), but you're like the net under the ledge. starts and ends within the same node. You got something I need In this world full of people there's one killing me And if we only die once I wanna die with you (you, you, you) I know that we're not the same But I'm so damn glad that we made it To this time, this time, now You got something I need Yeah in … But I go flying of the edge in this world full of people, that we made it to this time I wanna die with you (you, you, you). you got something I need there's one killing me, I know that we're not the same, Video clip and lyrics Something I Need by OneRepublic. And if you only die once, In this world full of people there's one killing need If we got nothing we got us" (Yeah) w lipcu 2015. iSing to pierwszy i jedyny polski serwis karaoke z prawdziwego zdarzenia. In this world full of people there's one killing need And if we only die once (hey) I wanna die with you and if we only die once (hey! With borken words I tried to say You got something I need In this world full of people, there's one killing me And if we only die once (hey), I wanna die with you (You, you, you) I know that we're not the same But I'm so damn glad that we made it To this time, this time, now (Yeah) You got something I need … Last night I think I drank too much Aby poprawnie wyświetlić tą stronę Twoja przeglądarka musi obsługiwać JavaScript. You got something I need (you, you, you) and if you only die once, If we got nothing, we got us. And if we only die once (hey) I wanna die with you there's one killing me, You got something I need we wrześniu 2014, jessiesinging Stayed awake and stared at you Last night I think I drank too much. And if we only die once (hey) I wanna die with you now Utwór został napisany i wyprodukowany przez Ryana Teddera and Bennyego Blanco znanych ze współpracy m.in. And if we only die once (hey) I wanna die with you And if we only die once I wanna die with you I had a dream the other night About how we only get one life Woke me up right after two Stayed awake and stared at you So I wouldn't lose my mind And I had the week that came from hell And yes I know that you can tell But you're like the net under the ledge But I go flying off the edge You go flying off as well And if you only die once I wanna die with you You got something I need In this world full of people there's one killing me And if we only die once I wanna die with you You got something I need In this world full of people there's one killing me And if we only die once I wanna die with you Last night I think I drank too much Call it our temporary crutch With broken words I tried to say Honey don't you be afraid If we got nothing we got us Yeah And if you only die once I wanna die with You got something I need In this world full of people there's one killing me And if we only die once I wanna die with you You got something I need In this world full of people there's one killing me And if we only die once I wanna die with you I know that we're not the same But I'm so damn glad that we made it To this time, this time, now Yeaaaah You got something I need Yeah in this world full of people there's one killing me And if we only die once I wanna die with you You got something I need In this world full of people there's one killing me And if we only die once I wanna die with you You got something I need In this world full of people there's one killing me And if we only die once I wanna die with you If we only die once I wanna die with If we only live once I wanna live with you, Miałem sen nocyO tym, jak mamy tylko jedno życieObudził mnie tuż po dwaPobyt obudził i spojrzał na ciebieŻeby nie stracić mój umysłI miałem tydzień dostarczonej z piekłaI tak wiem, że można powiedzieć,Ale jesteś jak siatki pod półkąAle ja go leci krawędziIdziesz leci orazI jeśli tylko raz umrzeć Chcę umrzeć z TobąMasz coś, czego potrzebujeszW tym świecie pełnym ludzi jest jedna mnie zabijaI jeśli tylko raz umrzeć Chcę umrzeć z TobąMasz coś, czego potrzebujeszW tym świecie pełnym ludzi jest jedna mnie zabijaI jeśli tylko raz umrzeć Chcę umrzeć z TobąOstatnia noc myślę, że za dużo piłNazywamy to nasza tymczasowa kuliZ połamanymi słowy Próbowałem powiedziećMiód nie baćJeśli nie mamy nic dostaliśmy nami TakI jeśli tylko raz umrzeć Chcę umrzeć zMasz coś, czego potrzebujeszW tym świecie pełnym ludzi jest jedna mnie zabijaI jeśli tylko raz umrzeć Chcę umrzeć z TobąMasz coś, czego potrzebujeszW tym świecie pełnym ludzi jest jedna mnie zabijaI jeśli tylko raz umrzeć Chcę umrzeć z TobąWiem, że nie jesteś samAle jestem tak cholernie się cieszę, że udało nam sięW tym czasie, tym razem terazYeaaaahMasz coś, czego potrzebujeszTak w tym świecie pełnym ludzi jest jedna mnie zabijaI jeśli tylko raz umrzeć Chcę umrzeć z TobąMasz coś, czego potrzebujeszW tym świecie pełnym ludzi jest jedna mnie zabijaI jeśli tylko raz umrzeć Chcę umrzeć z TobąMasz coś, czego potrzebujeszW tym świecie pełnym ludzi jest jedna mnie zabijaI jeśli tylko raz umrzeć Chcę umrzeć z TobąJeśli tylko raz umrzeć Chcę umrzeć zJeśli mamy żyć tylko raz Chcę żyć z tobą.